Tegemised


Kõik üritused on just täpselt nii toredad kui toredaks Sa neid endale ise teed :)2009 Märjamaa folgil
2008 otsustas hulk Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoori ettevõtlikumaid liikmeid lisaks laulupeole ka tantsupeost osa võtta. Selleks pandi rühm kokku ja otsiti juhendaja, kelleks sai Kalev Järvela. Algselt plaaniti osaleda vaid tantsupeol, kuna aga tantsimine on väga meeldiv, siis otsustati võtta osa samal aastal Saksamaal toimuvast ESTO festivalist. Sügisel kogunes rühm tavapärastel aegadel saali ning jäigi eksisteerima (alates 2011 ametlikult MTÜ-na). Enamust meist on TTÜ tudengid või vilistlased (kokku juba üle 35 aktiivse tantsija).  

2015 Folkalndial
Lisaks Eesti tantsupidudele, Meeste ja Naiste tantsupidudele oleme osa võtnud 2012 suvel Tamperes toimunud Soome-Eesti tantsupeost, osalenud 2011 aasta augustis toimunud üle-eestilises Teatetantsu projektis, esinenud 2015 Folklandilal ja lööme juba mitmeid aastaid kaasa Märjamaa folgil, anname lavakontserte, folkloorseid kontserte ja käime huvilistele folkloorseid tantse õpetamas.2012 Hõimupäevad Udmurtias
Oleme käinud folkoorfestivalidel välismaal: kaks korda Saksamaal (2009 ESTO ja 2011 Bitburgi festival), 2011 Iisraelis ja  Hõimupäevadel Udmurtias (2012 ja 2013) ning Slovakkias (2015 Vychodna festivalil).
2011 Araabia öö Eesti tantsudega

Meil on sõprusrühm Iisraelis, araabia kogukonnas tegutsev tantsurühm Al-Nour (tõlkes Valgus või Koit), kellega oleme juba kolm korda kokku saanud ning loodetavasti näeme tulevikus veelgi.
Veel tunneme pikemalt põhjapoolselt Saksamaalt pärit tantsuseltsi Beeksheepers ja just äsja (2014) tutvusime Märjamaal folgiseltsiga  Itaaliast L Posagnot ning nende
uute sõpradega loodame edaspidigi kohtuda.
 

2014 õhtu Tallinnas Saksa ja Itaalia sõpradega
Aga igapäeva täidavad meil rõõm teineteisest ja elust, kus pärimusega kaugest ajast kantud armastatud tantsud, laulud ja elulaad põimuvad normaalsuseks just praegu.

2013 pidupäev üheskoos